Şirket Tarihçe

vizyon-ofis-tasima

Biz Kimiz ?

Şirketimiz 1986 yılının haziran ayında İstanbul Ataşehir'de Akaydın Nakliyat ve Lojistik ortaklığıyla öncelikle İzmir İstanbul arası parca taşıma işleri yapmaktaydı .1993 yılının Mart ayında İzmir Göztepe ve Pınarbaşı ilçelerinde ofis açarak İstanbul İzmir Nakliyat ve Şehirler arası Nakliyat olarak sektöre adım attık. 2000 yılının Ağustos ayında Ankara lojistik üssünde ofislimizi acıtık . daha sonra Evden eve nakliyat ve depolama Hizmetleri vererek hem İzmir hemde İstanbul'da siz müştreilerimize hizmet vermekteyiz. Ege Nakliyat 12 arac ve 35 kişilik personeli ve 7 kişilik yönetim kurulu ile 7 /24 türkiye'nin heryerine hizmet vermekteyiz . .

Gıda Üretim Taşımacılığı

Gıda firmalarının kullanmış olduğu makina ve teçhizatlar bizler tarafından taşınmaktadır.Süt üretim ve dolum şişeleme makinaları hassas bir çalışma sonucu ambalajlanıp zarar görmeksizin taşınma işlemi sağlanır.Gıda üretimi hijyenik bir ortam ister.

Konfeksiyon Taşımacılığı

Konfeksiyon taşımacılığı işlemi ile dikiş makinaları dikim tezgahları iplik ve kumaşlar ambalajlanıp taşıma işlemi gerçekleştirilir.Bu zamana kadar yaptığımız konfeksiyon taşıma işlemleri gerekli özveri ile yapılmış olup önemli geri bildirimler alınmışır.

Makina Taşımacılığı

Makina ve Tıbbi cihaz taşınmasındaki kasıt Makina ve Medikal mazemelerin taşınması işlemidir. Medical malzemeler ve techizatlar yapıldığı materyal bakımından çelik yada metal olarak ağır olduğundan taşınması Bizler de bu Hijyeni dikkate alarak

Hizmet verdiğimz Alanlar

Hizmet verdiğimiz firmalar, taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

Ofis Taşımacılığında Kurumsal çözümler sunarız.

Ege Nakliyat Ofis taşımacılığında siz eğerli müşterilerimize Kurumsal çözümler sunarız , Ofisiniz ve iş yeriniz profesyonel elemanlarla Kaskolu bir şekilde taşınır. Ege Ofis taşımacılığında kurumsal firma .

İLETİŞİME GEÇİN