Misyon ve Vizyonumuz

vizyon-ofis-tasima

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ; Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Gelişen Ve Yenilenen Teknolojiyle Beraber Globalleşmek Ve Kendimizi Aşmaktır. Evden Eve Nakliyat ve Lojistik faaliyetlerde Ulusal ve Uluslararası şirketlerin ve bireysel müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmak. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerini en yeni tekniklerler ve çözümlerle size sunmaktır.. .

Misyonumuz ; Deneyimli Kadromuz, Pratik Ve Yaratıcı Çözümlerimizle Sizlere Taleplerinize Uygun, Zamanında, Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet Sunmak.

Gıda Üretim Taşımacılığı

Gıda firmalarının kullanmış olduğu makina ve teçhizatlar bizler tarafından taşınmaktadır.Süt üretim ve dolum şişeleme makinaları hassas bir çalışma sonucu ambalajlanıp zarar görmeksizin taşınma işlemi sağlanır.Gıda üretimi hijyenik bir ortam ister.

Konfeksiyon Taşımacılığı

Konfeksiyon taşımacılığı işlemi ile dikiş makinaları dikim tezgahları iplik ve kumaşlar ambalajlanıp taşıma işlemi gerçekleştirilir.Bu zamana kadar yaptığımız konfeksiyon taşıma işlemleri gerekli özveri ile yapılmış olup önemli geri bildirimler alınmışır.

Makina Taşımacılığı

Makina ve Tıbbi cihaz taşınmasındaki kasıt Makina ve Medikal mazemelerin taşınması işlemidir. Medical malzemeler ve techizatlar yapıldığı materyal bakımından çelik yada metal olarak ağır olduğundan taşınması Bizler de bu Hijyeni dikkate alarak

Kurum ve Kuruluş Referansları

Hizmet verdiğimiz firmalar, taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

Ofis Taşımacılığında Kurumsal çözümler sunarız.

Ege Nakliyat Ofis taşımacılığında siz eğerli müşterilerimize Kurumsal çözümler sunarız , Ofisiniz ve iş yeriniz profesyonel elemanlarla Kaskolu bir şekilde taşınır. Ege Ofis taşımacılığında kurumsal firma .

İLETİŞİME GEÇİN