Hastane ve KLİNİK Taşımacılığı

banka-tasimaciligi

Hastane ve Klinik Taşımacılığı

Hastane ve Özel Sağlık kuruluşları taşımacılığında Kurumsal ofis taşımacılığı sunmakta olan Ege Nakliyat ofis taşımacılığı konusunda Profesyonel taşımacılık ,Sağlık kurumları taşımacılığına profesyonel ekiple Kakolu taşımacılk , Ege Hastane ve özel klinik Taşımacılığı ve Depolama hizmetleri ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hastane Taşımacılığı ile Ağız ve Diş sağlığı kliniği taşımacılıkta da hizmet vermekteyiz.İzmir'de bulunan Alsancak Medicalpark hastanesi taşımacılığıda Ameliyathane ekipmanları taşımacılığı İstanbul Bakırköy Medicalpak hastanesine başarılı bir şekilde transfer edilmiştir .İstanbul Ataşehir Acıbadem Hastanesi İzmir Karşıyaka Acıbadem hastanesine Yönetim binası taşıma işlemi profesyonelce yapılmıştır .

Özel Klinik Taşımacılığı

Özel klinik taşımacılık işlemleri hasas bir işlemdir.Özel klinikler öncelikle paketlenme işlemi profesyonel ekibimizle paketlenir .Özel kliniklerde özellikle tıbbı techizatlar taşınır.

Diş Kliniği Taşımacılığı

Ağız ve Diş Sağlığı taşımacılık işlemleri de hassas bir taşıma ve profesyonel ekiple taşınması gereklidir. Dişçi ve Dentist koltuk taşımacılığı profesyonelce paketlenmesi gereklidir.

Tıbbi Cihaz Taşımacılığı

Tıbbi cihaz taşınmasındaki kasıt Medikal mazemelerin taşınması işlemidir. Medical malzemeler ve techizatlar yapıldığı materyal bakımından çelik yada metal olarak ağır olduğundan taşınması

Sağlık Kurum ve Kuruluş Referansları

Hizmet verdiğimiz Özel hastane ve Sağlık kurumları taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİK TAŞIMACILIĞI

Hastane ve Özel Klinik Taşımacığındaki tecrübelerimizi görmek için size reeranslarımızı mail yoluyla yada yüzyüze görüşerek aktarabiliriz
Ağız ve Diş sağlığı klinikleri ve Özel sağlık Klinik taşımaclığında Kaskolu ofis taşıma hizmeti sunarız .

İLETİŞİME GEÇİN