Şirketimiz Hakkında

fabrika-tasimaciligi

Ege Nakliyat ?

Ege Nakliyat 1986'dan beri Ofis Taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İstanbul ,izmir,Ankara ve Türkiyenin her yerine Ofis taşıma hizmeti sağlarız. Ofis Taşımacılığında profesyonel ofis taşıma personelimizle Kurumsal ofis taşımacılık hizmet ve çözüm ortağınız olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. İstanbul Avrupa yakası Mecidiyeköy merkezli firmamız ile Anadolu yakasında bulunan bir çok ofislerimiz sayesinde Ofis taşımacılığı hizmetlerini sağlamak için size özel Expertizlerimiz sayesinde yerinde keşifle taşınacak ofisinizin sigorta işlemleri ve araç seçimi bakımından bir çok kriteri danışmanlık hizmeti olarak size sunarız. Ofis Taşımacılığında Kurumsal ofis taşıma hizmeti ile yıllardır İstanbul,İzmir Ankara ve Adana'da hizmet vermekteyiz . Ofis Taşımacılığında öncü firma .

Gıda Üretim Taşımacılığı

Gıda firmalarının kullanmış olduğu makina ve teçhizatlar bizler tarafından taşınmaktadır.Süt üretim ve dolum şişeleme makinaları hassas bir çalışma sonucu ambalajlanıp zarar görmeksizin taşınma işlemi sağlanır.Gıda üretimi hijyenik bir ortam ister.

Konfeksiyon Taşımacılığı

Konfeksiyon taşımacılığı işlemi ile dikiş makinaları dikim tezgahları iplik ve kumaşlar ambalajlanıp taşıma işlemi gerçekleştirilir.Bu zamana kadar yaptığımız konfeksiyon taşıma işlemleri gerekli özveri ile yapılmış olup önemli geri bildirimler alınmışır.

Makina Taşımacılığı

Makina ve Tıbbi cihaz taşınmasındaki kasıt Makina ve Medikal mazemelerin taşınması işlemidir. Medical malzemeler ve techizatlar yapıldığı materyal bakımından çelik yada metal olarak ağır olduğundan taşınması Bizler de bu Hijyeni dikkate alarak

Kurum ve Kuruluş Referansları

Hizmet verdiğimiz firmalar, taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

Ofis Taşımacılığında Kurumsal çözümler sunarız.

Ege Nakliyat Ofis taşımacılığında siz eğerli müşterilerimize Kurumsal çözümler sunarız , Ofisiniz ve iş yeriniz profesyonel elemanlarla Kaskolu bir şekilde taşınır. Ege Ofis taşımacılığında kurumsal firma .

İLETİŞİME GEÇİN