Fabrika Taşımacılığı

fabrika-tasimaciligi

Fabrika ve Üretim yeri Taşımacılığı

Fabrika ve üretim yeri taşımacılığı konusunda profesyonel Kurumsal Fabrika taşımacılığı işlemleri Kaskolu bir şekilde taşınır. Fabrika taşımacılığı işlemleri Teknik elemanlarla makine sökümü takımı işlemleri yapılır .

Fabrika ve işyeri taşımacılık işleriniz işinde uzman ekibimizle pürüzsüz bir şekilde yapılır.Gıda üretim fabrikaları hijyen hassasiyeti baz alınarak itina ile taşınır.Demir çelik fabrikaları yeterli sigorta poliçesi ile güvenli bir sekilde ambalajlanır işinde uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti amaçlanır.

Gıda Üretim Taşımacılığı

Gıda firmalarının kullanmış olduğu makina ve teçhizatlar bizler tarafından taşınmaktadır.Süt üretim ve dolum şişeleme makinaları hassas bir çalışma sonucu ambalajlanıp zarar görmeksizin taşınma işlemi sağlanır.Gıda üretimi hijyenik bir ortam ister.

Konfeksiyon Taşımacılığı

Konfeksiyon taşımacılığı işlemi ile dikiş makinaları dikim tezgahları iplik ve kumaşlar ambalajlanıp taşıma işlemi gerçekleştirilir.Bu zamana kadar yaptığımız konfeksiyon taşıma işlemleri gerekli özveri ile yapılmış olup önemli geri bildirimler alınmışır.

Makina Taşımacılığı

Makina ve Tıbbi cihaz taşınmasındaki kasıt Makina ve Medikal mazemelerin taşınması işlemidir. Medical malzemeler ve techizatlar yapıldığı materyal bakımından çelik yada metal olarak ağır olduğundan taşınması Bizler de bu Hijyeni dikkate alarak

Kurum ve Kuruluş Referansları

Hizmet verdiğimiz firmalar, taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

Gıda Makinesi ve Üretim Teçhizatları Taşımacılığı

Hastane ve Özel Klinik Taşımacığındaki tecrübelerimizi görmek için size reeranslarımızı mail yoluyla yada yüzyüze görüşerek aktarabiliriz
Ağız ve Diş sağlığı klinikleri ve Özel sağlık Klinik taşımaclığında Kaskolu ofis taşıma hizmeti sunarız .

İLETİŞİME GEÇİN